اگر قبلاً هرگز آموزش زبان انگلیسی از صفر را به مبتدیان سطح صفر آموزش نداده‌اید، ایده صرف یک درس کامل برای برقراری ارتباط با دانش‌آموزانی که کلمه‌ای را که شما می‌گویید نمی‌فهمند، کمی دلهره‌آور به نظر می‌رسد.
هر معلم می تواند به شما بگوید که آموزش مبتدیان سطح صفر با تدریس در کلاس های دیگر کمی متفاوت است.


آموزش زبان انگلیسی از صفر با وکب استارتر

آموزش زبان انگلیسی از صفر با وکب استارتر مطمئناً چالش برانگیز است، اما همچنین می تواند یکی از سرگرم کننده ترین و با ارزش ترین سطوح برای آموزش باشد.

آموزش زبان انگلیسی از صفر کامل ترین و بهترین روش وکب استارتر


در این سطح، هر کلمه جدیدی که دانش‌آموزان شما یاد می‌گیرند مهم است و بهترین راه برای آموزش خلاقیت و حتی کمی احمقانه است. آموزش زبان انگلیسی را سرگرم کننده کنید!
به همین دلیل بهتر است خودتان را آماده کنید. خوشبختانه، دوره هایزیادی وجود دارد که به شما در آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی کمک می کند. مثل کتابی که لینک دانلود آن برای شما در زیر قرار داده شده است:

 کتاب رایگان آموزش زبان انگلیسی:دانلود


اما، در هر صورت، در اینجا هفت راه برای شروع آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان، گام به گام آورده شده است:


درس ها را جدا کنید و واژگان را دسته بندی کنید.
همه چیز را تکرار کنید.
از وسایل زیاد استفاده کنید
میم درونی خود را در آغوش بگیرید.
برای فهمیدن بررسی کنید.
وارد فعالیت های گروهی شوید.
دلگرمی فراوان بدهید.


1.درس ها را جدا کنید و واژگان را دسته بندی کنید.


به این فکر کنید که یادگیری یک زبان خارجی چقدر سخت است. در ابتدا می تواند طاقت فرسا باشد. یادگیری زبان انگلیسی کار آسانی نیست.
آموزش زبان از صفر وکب استارتردانش آموزان زبان انگلیسی وکب استارتر به ساختار نیاز دارند. سعی کنید برنامه های درسی را با فعالیت های کوچک که به بخش های قابل مدیریت تقسیم شده اند ایجاد کنید تا به آنها کمک کنید همه چیز را جذب و به خاطر بسپارند.
با دسته بندی واژگان زبان، زبان انگلیسی را به دانش آموزان خود آموزش دهید. دسته بندی واژگان باعث چسبندگی یادگیری لغات جدید می شود!

برای مثال، می‌توانید واژگان را در دسته‌هایی مانند حیوانات، غذاخوری، مسیرها یا چیزهایی که در سوپرمارکت پیدا می‌کنید، گروه‌بندی کنید.

فرض کنید در حال انجام یک فعالیت شنیداری با گفتگو در سوپرمارکت و سوالات هستید. ابتدا واژگان کلیدی را معرفی کنید و اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان قبل از زدن بازی، سؤالات را درک می کنند.

از آنجایی که فعالیت‌ها در سطوح مبتدی کوتاه‌تر و ساختارمندتر هستند، ممکن است متوجه شوید که به منابع بیشتری نیاز خواهید داشت. خوشبختانه منابع رایگان زیادی برای درس های زبان وکب استارتر به صورت آنلاین وجود دارد.


2.همه چیز را تکرار کنید


از اینکه یک رکورد شکسته باشید نترسید. عادت کردن به تکرار چیزها به دانش آموزان مبتدی شما کمک می کند تا درس را درک کنند و عبارات و کلمات کلیدی را بهتر حفظ کنند.
آموزش انگلیسی از صفر وکب استارتراگر هر کلاس را با سلامی مانند «سلام، خوبی؟» شروع کنید، دانش‌آموزان به سرعت با پاسخ دادن به این سلام و استفاده از آن راحت می‌شوند.
سلام به انگلیسی معادل های بسیار جالبی دارد.

بیشتر دستورالعمل ها در کلاس درس نیز می توانند به چند کلمه ساده و شگفت آور خلاصه شوند. گوش کنید، بخوانید، بنویسید، نگاه کنید، بایستید و بنشینید.

تمرکز بر تکرار کلمات مشابه در دستورالعمل‌های شما به این معنی است که دانش‌آموزان بدون تجربه در آموزش زبان انگلیسی آن کلمات را به سرعت یاد می‌گیرند و بهتر می‌فهمند.

همچنین می توانید مفهوم تکرار را به روال کلاسی خود تعمیم دهید.

سعی کنید هر درس را با یک بازی اصلاح واژگان (تکرار کلمات جدید از درس گذشته) شروع کنید و هر درس را با نوشتن تکالیف و مرتب کردن کلاس به پایان برسانید.

حتی اگر دانش‌آموزان هر کلمه‌ای را که می‌گویید درک نکنند، به مرور زمان با روال آن آشنا می‌شوند و می‌فهمند که باید چه کار کنند.


3.از وسایل زیاد استفاده کنید


تصور کنید چطور می‌توانید برای کسی که زبان انگلیسی صحبت نمی‌کند یک گربه را توصیف کنید.
یادگیری زبان از صفر وکب استارترواقعیت این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید بگویید، اما ساده ترین کار این است که تصویر یک گربه را به آنها نشان دهید یا یک گربه را روی تخته بکشید. یادگیری با ویدیوهای کانال
آپارات وکب استارتر میتواند بسیار موثر باشد.

بخشی از آمادگی درسی شما برای آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان ممکن است پیدا کردن تصاویر یا اشیایی باشد که به شما در توضیح سریع و دقیق مفاهیم در کلاس کمک کند.

همچنین این ایده عالی است که برخی از زبان های رایج کلاس را برای نصب روی دیوار چاپ کنید.

"میشه لطفا برم دستشویی؟" یک سوال طولانی برای یک مبتدی است که در آموزش زبان انگلیسی آن را به خاطر بسپارد. اما اگر می توانند سوال را روی دیوار ببینند، می توانند سعی کنند بپرسند. یا در بدترین سناریوها به آن اشاره کنید.

تشویق دانش‌آموزان به استفاده از زبان کلاس درس به زبان انگلیسی نیز راهی عالی برای کمک به آنها برای صحبت کردن جملات کامل و صحیح، با استفاده از زبانی است که توسط شما و سایر دانش‌آموزان الگوبرداری شده است.

اگر نمی خواهید خودتان بسازید، Pinterest  منبع عالی برای پوسترهای کلاس درس است.


4.میم درونی خود را در آغوش بگیرید


همچنین مواقعی وجود خواهد داشت که باید توضیح دهید گربه چیست، اما تصویری برای ارجاع یا فضایی روی تابلو برای کشیدن آن ندارید.
یادگیری انگلیسی از صفر وکب استارتربنابراین، ساده ترین کاری که می توانید انجام دهید چیست؟ چند میو بزن و اجرا کن.
اینکه چگونه شخصیتی پیدا کنید بستگی به نوع معلمی دارد، اما استفاده خوب از حرکات (و توجه نکردن به اینکه جلوی کلاستان کمی احمقانه به نظر برسید) به شما کمک می کند پیام خود را در بسیاری از موقعیت ها منتقل کنید.

و راستش را بخواهید، ممکن است در ابتدا کمی احساس مسخره کنید، اما وقتی ببینید چقدر به دانش‌آموزانتان کمک می‌کند، متوجه می‌شوید که هر چیزی را که می‌گویید تقلید می‌کنید.

شما همچنین می توانید دانش آموزان را نیز درگیر کنید!

درخواست از دانش‌آموزان برای انجام کارها می‌تواند راهی عالی برای بررسی درک واژگان، مشارکت دادن آنها در بازی‌ها یا حتی اجازه دادن به آنها برای بیان احساساتشان باشد.


5.درک را بررسی کنید


حتی بعد از اینکه دستورات عالی دادید، عکسی را نشان دادید و یک میمینگ شایسته اسکار انجام دادید، باز هم گاهی اوقات با دسته‌ای از چهره‌های بی‌نظیر مواجه می‌شوید که به شما نگاه می‌کنند.

هنگام آموزش مقدماتی آموزش زبان انگلیسی به مبتدیان، سنجش میزان درک دانش آموزان می تواند دشوار باشد. و اغلب، بدون تقصیر خودشان، ممکن است آنچه شما از آنها می‌پرسید کاملاً اشتباه متوجه شوند.

برای اینکه به همه کمک کنید در مسیر خود باقی بمانند، باید درک دانش آموزان را همیشه بررسی کنید. برای انجام این کار، سؤالات چک مفهومی را بپرسید.

به عنوان مثال، تصور کنید که می خواهید دانش آموزان یک فعالیت گفتاری انجام دهند که در آن ده سوال از دانش آموزان مختلف می پرسند و پاسخ های آنها را یادداشت می کنند. می توانید بپرسید که آیا آنها متوجه می شوند یا خیر، اما به احتمال زیاد آنها ممکن است بله، حتی اگر نمی دانند.

درعوض، سعی کنید سوالات بله/خیر مربوط به فعالیت را بپرسید. می توانید بپرسید:

چند سوال خواهید پرسید؟
آیا با یک دانش آموز صحبت خواهید کرد یا با ده دانشجو؟
آیا پاسخ ها را می نویسید یا فقط گوش می دهید؟
آیا همه قلم دارند؟
پرسیدن این سؤالات به کل کلاس به طور همزمان به شما بازخورد فوری در مورد آنچه دانش آموزان می فهمند (یا نه) می دهد و همچنین به دانش آموزان اطمینان می دهد که ایده درستی از آنچه باید انجام دهند دارند.


6.وارد فعالیت های گروهی شوید


در آموزش زبان انگلیسی از صفر گاهی اوقات سخت است که دانش‌آموزان را در کلاس‌های مبتدی به ایجاد پیوند وادار کنیم، به خصوص اگر همه آنها از کشورهای مختلف باشند و زبان مشترکی نداشته باشند.
یادگیری زبان انگلیسی از صفر با وکب استارترخواندن آهنگ ها و سرودها یک راه عالی برای ایجاد فعالیت های گروهی در کلاس مبتدی و در عین حال افزایش تسلط و تمرکز بر تکرار است.
وب‌سایت کودکان شورای بریتانیا تعداد زیادی آهنگ ساده دارد که کلاس‌ها می‌توانند با هم بخوانند، همچنین بازی‌ها و ویدیوها.

یا می‌توانید نمایش‌های ساده را به‌صورت گروهی تماشا کنید. این کار با یادگیرندگان جوان‌تر که نمایش‌های کودکانه را تماشا می‌کنند، آسان‌تر است. اما برای بزرگسالان نیز یک گزینه عالی است. Peppa Pig را امتحان کنید!

تماشای برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی به دانش‌آموزان چیزی می‌دهد تا با هم لذت ببرند، و احتمالاً متوجه خواهید شد که دانش‌آموزان خود از عبارات رایج استفاده می‌کنند.

و فراموش نکنید که با هم بازی کنید. بازی های ساده ای مانند Pictionary، Bingo یا Scattergories همگی می توانند به ایجاد یک فضای دوستانه و حمایتی در کلاس شما کمک کنند.


7.تشویق فراوان کنید


برای زبان آموزان در این سطح، همه چیز جدید است و هنگام صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی، اشتباه می کنند.

آنها این را به اندازه شما می دانند و ممکن است برای ادامه راه نیاز به تحسین و تشویق بیشتری داشته باشند.

اشتباه کردن را باید پذیرفت زیرا اشتباهات منجر به یادگیری می شود.

مراحلی که کوچک به نظر می رسند، مانند توانایی گفتن یک جمله کامل، یا تلفظ یک کلمه جدید، دستاوردهای بزرگی برای زبان آموزان هستند و باید با آنها رفتار شود.

پس زیاد تحسین و تشویق کنید!


به یاد داشته باشید، شما هم مبتدی هستید!
از میان تمام نکات مختلف برای تدریس در کلاس های درس ، وقتی صحبت از شروع آموزش زبان انگلیسی از صفر به مبتدیان می شود، مهم ترین نکته این است که آنها را در سطح خود رعایت کنید.

اگر می خواهید به مبتدیان خود کمک کنید، به یاد داشته باشید:

درس ها را جدا کنید و واژگان را دسته بندی کنید.
همه چیز را تکرار کنید.
از وسایل زیاد استفاده کنید
میم درونی خود را در آغوش بگیرید.
برای فهمیدن بررسی کنید.
وارد فعالیت های گروهی شوید.
دلگرمی فراوان بدهید.

اگر کمی بیشتر به کمک نیاز دارید، انجام یک دوره گواهینامه TEFL به شما درک عمیق تری می دهد و شما را با مهارت هایی که برای آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی در هر گروه سنی و هر سطحی نیاز دارید، مسلح می کند.

در هر صورت، زمان می برد تا دانش آموزان شما – و شما – با آنچه می آموزند آشنا شوید. پس عجله نکنید! کار آموزش زبان انگلیسی از صفر را قدم به قدم پیش ببرید.


دانلود این پست