دوره آموزش زبان انگلیسی

این دوره آموزش زبان انگلیسی از وکب استارتر ساده ترین و کاربردی ترین روش آموزش زبان انگلیسی است.

با خوندن اين کتابي که لینک دانلودش رو این پایین برات گذاشتم، داري تجربيات زندگي يک معلم زبان انگلیسی رو رايگان به دست مياري. پس خواهش میکنم براش ارزش قائل باش و چندين بار تا آخر بخون.

جلسه اول:دانلود

جلسه دوم:دانلود

جلسه سوم:دانلود

جلسه چهارم:دانلود

جلسه پنجم:دانلود 


خریداری تمام 44 جلسه


15 تا از بهترین برنامه ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی به نقل از وکب استارتر

به‌راحتی فراموش می‌کنیم که چقدر خوش‌شانس هستیم که در عصر برنامه‌های زبان زندگی می‌کنیم. آن‌ها روش یادگیری زبان را متحول کرده‌اند! برای اولین بار در تاریخ، دانش‌آموزان می‌توانند مهارت‌های شنیداری، نوشتن، خواندن و حتی صحبت کردن خود را تمرین کنند و بازخورد فوری دریافت کنند - بدون معلم و از هرکجای دنیا.

اگر علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی از قدم صفر هستید، حتماً از کتاب رایگان مکالمه مبتدی انگلیسی برای تنبل ها استفاده کنید.


شما احتمالاً  نمی‌توانید انگلیسی را به‌طور کامل با تلفن خود یاد بگیرید، اما تعداد زیادی برنامه یادگیری انگلیسی (ازجمله برنامه‌های رایگان!) در Android و iOS وجود دارد که می‌تواند تجربه یادگیری شمارا غنی کند و می‌تواند به شما در سفر به سمت روانی کمک کند. این راهنما قیمت‌ها و ویژگی‌های پانزده مورد از بهترین برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی را تعیین می‌کند و به شما پیشنهاد می‌دهد که در چه مکان‌هایی در برنامه تحصیلی شما قرار می‌گیرند.


بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی کدم‌اند؟

1.Preply

آموزش پیش‌نمایش برنامه و واژگان را آماده کنید.
قیمت
ویژگی جستجوی معلم خصوصی به شما امکان می‌دهد مبلغی را که می‌پردازید انتخاب کنید. قیمت‌ها از 5 دلار در ساعت شروع می‌شود. اگر از یک درس راضی نیستید، Preply  به  شما بازپرداخت می‌کند یا معلم شمارا به‌صورت رایگان جایگزین می‌کند.

امکانات

Preply  دانش آموزان را با معلمان متخصص زبان انگلیسی برای درس‌های 1 به 1 از طریق چت ویدیویی آنلاین متصل می‌کند. شما می‌توانید معلم خصوصی خود را بر اساس عواملی ازجمله کشور مبدأ، تخصص، در دسترس بودن، نظرات و قیمتی که آن‌ها دریافت می‌کنند، انتخاب کنید. Preplyبرنامه عالی برای انگلیسی صحبت کردن است، زیرا دانش آموزان از اولین درس شروع به صحبت به زبان انگلیسی می‌کنند.

با دانلود برنامه Preply، معلم ایده آل خود را انتخاب می‌کنید و دروس شخصی شده را از طریق موبایل یا دسکتاپ خود می‌گذرانید. برنامه موبایل همچنین به شما در مورد درس‌های آینده اطلاع می‌دهد و به شما امکان می‌دهد با معلمان چت کنید. حتی می‌توانید با دوره‌های رایگان انگلیسی در موضوعات مختلف از سطوح مبتدی تا پیشرفته و فلش کارت‌ها برای تمرین واژگان درس‌هایتان در حال حرکت تمرین کنید.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

Preply مؤثرترین جنبه‌های درس‌های انگلیسی کلاس را با تمام راحتی یک برنامه زبان ترکیب می‌کند. وقتی اشتباه می‌کنید، بازخورد فوری دریافت می‌کنید. دانش‌آموزان با سرعت خودشان یاد می‌گیرند، معلمان آزادند که منتظر بمانند تا زمانی که دانش‌آموزشان مفهومی را به‌طور کامل درک کند.

مهم‌تر از همه، دانش آموزان تمرین صحبت کردن زنده را با یک سخنران واقعی انجام می‌دهند. شما می‌توانید بر مانع ترس ناشی از صحبت کردن با صدای بلند انگلیسی غلبه کنید و می‌توانید آنچه را که آموخته‌اید در عمل به کار ببندید - این زمانی است که جهش‌های واقعی انجام می‌شود. Preply یک انتخاب عالی به‌عنوان برنامه اصلی شما برای یادگیری زبان انگلیسی است.

2.Rosetta Stone

Rosetta Stone  دوره آموزش زبان انگلیسی وکب استارتر

قیمت


روزتا استون قبلاً یک خرید گران‌قیمت بود. از سال 2020، به مدل اشتراکی منتقل‌شده است. هزینه سه ماه 35.97 دلار، دوازده ماه 119.88 دلار و بیست‌وچهار ماه هزینه 167.76 دلار است. یک بسته مادام‌العمر 199 دلار هزینه دارد. اشتراک‌ها با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می‌شوند.


امکانات


Rosetta Stone را می‌توان روی دسکتاپ یا به‌عنوان یک برنامه تلفن همراه استفاده کرد. دوره‌های آن به واحدهایی تقسیم می‌شود که به مدت 30 دقیقه در روزبه مدت شش هفته استفاده می‌شود. در بیشتر درس‌ها، یک کلمه یا جمله به زبان انگلیسی به شما نشان داده می‌شود و باید آن را با تصویر صحیح مطابقت دهید. تقریباً تمام محتوا به‌جای زبان مادری شما به زبان انگلیسی است، بنابراین‌یک تجربه غوطه‌ور واقعی است!


Rosetta Stone از نرم‌افزار تشخیص گفتار برای ارائه نکاتی در مورد لهجه شما استفاده می‌کند. همچنین بازی‌های اختیاری و ویژگی اتاق چت وجود دارد که در آن می‌توانید با سایر زبان‌آموزان انگلیسی ملاقات کنید و نکات و ناراحتی‌های خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.


به‌عنوان یک امتیاز اضافی، هر مشترک می‌تواند تا چهار جلسه 25 دقیقه‌ای در ماه با یک معلم زبان از طریق چت ویدیویی بگذراند. دروس در یک کلاس حداکثر چهار نفره برگزار می‌شود، پس آماده‌باشید! اگر عاقلانه از زمان خود استفاده نکنید و صحبت نکنید، ممکن است تمرین مکالمه موردنیاز خود را دریافت نکنید. بررسی کامل ما از سنگ روزتا را بررسی کنید.


چه زمانی از آن استفاده کنید؟


Rosetta Stone به‌عنوان روش اصلی شما برای یادگیری زبان انگلیسی طراحی‌شده است. این نیاز به تعهد بالایی دارد و یکی از گران‌ترین گزینه‌های این لیست است! بااین‌حال، برای بیست‌وپنج سال یکی از بسته‌های نرم‌افزار زبان پیشرو بوده است، بنابراین روش‌های آن از تجربه زیادی بهره می‌برند. نکته برتر: اگر واقعاً می‌خواهید روان صحبت کنید، آن را با روش‌هایی ترکیب کنید که امکان تمرین بیشتر صحبت کردن را فراهم می‌کند.

3.Memriseوکب استارتر memrise

قیمت

رایگان! می‌توانید برای محتوای اضافی مشترک شوید. Memrise Pro 8.99 دلار در ماه، 18.99 دلار برای سه ماه یا 59.99 دلار در سال هزینه دارد.

امکانات

Memrise یک برنامه فلش کارت است که از تکرار بافاصله استفاده می‌کند تا کلمات و عبارات جدید را در حافظه بلندمدت شما بچسبانند. تعداد زیادی از فلش کارت‌های آن توسط کاربران تولید می‌شوند، بنابراین گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

برای کاربران پولی، یک ویژگی تشخیص گفتار نیز وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تلفظ را تمرین کنید، و مجموعه‌ای از ویدیوها با سخنرانان بومی که کلمات یا عباراتی به نام «آموزش با افراد محلی» را می‌گویند.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

این‌یک برنامه تقویت‌کننده واژگان است که می‌توانید درزمانی که منتظر رسیدن دوست خود هستید از آن استفاده کنید. با استفاده از Memrise به‌تنهایی مسلط نخواهید شد، اما این چیزی نیست که برای آن طراحی‌شده است. این‌یک راه مؤثر برای بهبود دایره لغات شما است و رایگان است!


4.Babbelbabbell وکب استارتر آموزش زبان انگلیسی دوره

اپلیکیشن موبایل  babbell


قیمت


Babbel بر اساس یک مدل اشتراک کار می‌کند. هزینه یک ماه 12.95 دلار، سه ماه هزینه 26.85 دلار، شش ماه هزینه 44.70 دلار و یک سال هزینه 83.40 دلار است.


امکانات


دوره‌هایی برای زبان‌آموزان انگلیسی در هر سطحی وجود دارد و همه آن‌ها روی دسکتاپ و موبایل در دسترس هستند. دروس 20 دقیقه است و ترکیبی از تمرین گفتاری (با تشخیص خودکار صدا)، تمرین گرامر و حفظ جملات جدید است. همچنین یک بخش فلش کارت مؤثر برای به خاطر سپردن جملات و کلمات دروس دیگر وجود دارد.


چه زمانی از آن استفاده کنید؟


Babbel ابزار بسیار مفیدی برای زبان‌آموزان انگلیسی است، به‌ویژه کسانی که نیاز به تمرین اضافی برای یادگیری قواعد گرامر دارند. تعادل خوبی بین برنامه‌های سرگرم‌کننده و بازی‌مانند یادگیری انگلیسی و دوره‌های یادگیری دقیق برقرار می‌کند. بااین‌حال، بهتر است با تمرین صحبت کردن زنده تکمیل شود تا دانش آموزان بتوانند مهارت‌های جدید خود را باهم ترسیم کنند.


نمی‌دانید چگونه می‌توانید آن ساعت‌های تمرین صحبت کردن را انجام دهید؟ با این نکات و برنامه‌ها مهارت‌های مکالمه انگلیسی خود را در خانه بهبود بخشید.

5.Duolingoduolingo وکب استارتر دوره زبان


قیمت

ویژگی‌های اصلی Duolingo رایگان است، اما Duolingo Plus 6.99 دلار در ماه هزینه دارد.

امکانات

Duolingo محبوب‌ترین برنامه یادگیری زبان موجود در جهان است - به‌احتمال‌زیاد قبلاً بارها و پارها از آن استفاده کرده‌اید، حتی شاید برای یادگیری بیش از یک زبان. این به کاربران بازی‌های طولانی 5 دقیقه‌ای می‌دهد تا کلمات انگلیسی و کمی گرامر را یاد بگیرند. اغلب، بازی‌ها شامل ترجمه یک کلمه به انگلیسی یا از انگلیسی، یا صحبت کردن یک عبارت انگلیسی در میکروفون شما هستند.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

جغد معروف Duolingo بسیار متقاعدکننده است! اگر فراموش کردید درسی را بخوانید، برنامه شمارا آزار می‌دهد، ایمیل می‌فرستد و به شما می‌گوید «رشته» یادگیری شما درخطر است. این بدان معناست که برای ایجاد یک عادت یادگیری مداوم روزانه عالی است.

روش‌شناسی برنامه در درجه اول بر اساس حفظ عبارات است. این بدان معناست که احتمالاً زبان‌آموزان برای درک ساختار انگلیسی باید به روش‌های دیگری روی‌آورند.


6.LingoDeer

LingoDeer-وکب استارترقیمت
واحد اول دوره انگلیسی LingoDeer به‌صورت رایگان قابل‌دسترسی است. پس‌ازآن، کاربران باید یک اشتراک خریداری کنند. این هزینه 11.99 دلار برای یک ماه، 29.99 دلار برای سه ماه، 55.99 دلار برای یک سال یا 119.99 دلار برای زندگی است.

امکانات

دوره‌های LingoDeer به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که زبان‌آموزان را از سطح مبتدی مطلق به سطح متوسط می‌برد. برخلاف بسیاری از اپلیکه‌دوزی‌های یادگیری، بر یادگیری کلمات جدید در متن تأکید می‌شود تا گرامر راحت‌تر درک شود. درس‌ها کوتاه هستند و به‌صورت مجموعه‌ای از بازی‌ها، فیلم‌ها و جورچین‌ها تنظیم‌شده‌اند. هر درس همراه با «نکات یادگیری» برای مطالعه از قبل است، و شما می‌توانید درس‌های خود را با یک مسابقه سفارشی کنید، یا آن‌ها را در «حالت چالش» سخت‌تر کنید.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

Lingodeer یک برنامه یادگیری دقیق‌تر از برخی از رقبای مشهورتر و بازی محور خود است و ارزش آن را دارد که نسخه رایگان آن را امتحان کنید تا ببینید آیا برای شما کار می‌کند یا خیر. این بیشتر به‌عنوان بستری برای یادگیری ژاپنی، کره‌ای و ماندارین شناخته می‌شود تا انگلیسی. مانند تقریباًهمه برنامه‌ها، برای مشاهده پیشرفت واقعی، باید یادگیری خود را با تمرین مکالمه با یک سخنران مسلط تکمیل کنید.


7.Mondly

وکب استارترMondly-mobile-app

اپلیکیشن موبایل Mondly


قیمت


Mondly برای عضویت اولیه رایگان است، اما نسخه پریمیوم 9.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار برای یک سال هزینه دارد.


امکانات


Mondly برنامه‌ای است که برای کمک به بهبود مهارت‌های مکالمه انگلیسی طراحی‌شده است. از فناوری تشخیص گفتار برای ارائه بازخورد خودکار در مورد انگلیسی گفتاری دانش آموزان استفاده می‌کند. این برنامه کلیپ‌های صوتی سخنرانان بومی را که سؤال می‌پرسند پخش می‌کند و به کاربران لیستی از پاسخ‌های احتمالی برای صحبت در میکروفون داده می‌شود.


اخیراً، Mondly یک ابزار غوطه‌وری واقعیت مجازی را برای کاربران ممتاز خود معرفی کرده است تا بتوانید با اسپیکرهای مجازی در خانه خود ملاقات کنید! یک ربات چت نیز وجود دارد که یک ویژگی سرگرم‌کننده است: می‌توانید به یک روبات انگلیسی‌زبان که تمام‌وقت دنیا را دارد پیام ارسال کنید تا به شما پیامک ارسال کند.


چه زمانی از آن استفاده کنید؟


برای انگلیسی‌زبانان متوسط، مکالمات در Mondly ممکن است خیلی ساده باشد. بااین‌حال، اگر مبتدی هستید، این‌یک ابزار عالی برای غلبه بر ترس از صحبت کردن با صدای بلند به زبان انگلیسی است! در آوریل 2020، C-net آن را "بهترین برای کمک به یادآوری عبارات خاص" ارزیابی کرد.


برخی از کاربران شکایت دارند که توضیحات گرامری واضح نیست، بنابراین احتمالاً استفاده از سایر مطالب آموزشی نیز ضروری خواهد بود.

8.Busuu

وکب استارتر busuu-header-hello دوره آموزش انگلیسیقیمت
Busuu یک نسخه رایگان دارد، اما بسیاری از ویژگی‌های بیشتر برای اعضای پولی موجود است. اگر صورت‌حساب ماهیانه باشد، Busuu Premium 9.99 دلار و Premium Plus 13.99 دلار هزینه دارد. برای سه ماه، Busuu Premium 24.99 دلار و Premium Plus 28.98 دلار قیمت دارد. برای شش ماه، Busuu Premium 34.92 دلار و Premium plus 39.96 دلار هزینه دارد.

امکانات

نسخه رایگان Busuu یک برنامه فلش کارت با گفتگوی ضبط‌شده است. یک ابزار تشخیص گفتار برای تمرین گفتن عبارات انگلیسی وجود دارد. دروس به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که هر بار ده دقیقه طول بکشد.

اعضای ممتاز مزایای بسیار بیشتری دریافت می‌کنند. دروس گرامر پیشرفته وجود دارد و محتوا متناسب با دلایل خودتان برای یادگیری زبان انگلیسی است. می‌توانید برنامه مطالعه خود را بسازید و انتخاب کنید که برنامه چه زمانی به شما یادآوری کند که مطالعه کنید. همچنین یک انجمن برای یافتن شرکای تبادل زبان وجود دارد. می‌توانید با افرادی که زبان مادری شمارا یاد می‌گیرند و به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند چت کنید و نکاتی را باهم عوض کنید.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

مانند Mondly، Busuu برای راحت شدن با صحبت کردن جملات اصلی انگلیسی با صدای بلند عالی است. ازآنجایی‌که کاربران ممتاز می‌توانند آنچه را که می‌آموزند (تا حدی) انتخاب کنند، این‌یک برنامه یادگیری انگلیسی عالی برای یادگیری چند قطعه از واژگان مرتبط در حال حرکت است. بااین‌حال، مانند همه برنامه‌ها، اگر می‌خواهید مسلط باشید، استفاده از Busuu به‌تنهایی کافی نیست.


9.Fluentu

وکب استارتر Fluentu-mobile-appقیمت

Fluentu همه کاربران را با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه شروع می‌کند. پس‌ازآن، یک طرح اولیه 15 دلار در ماه یا یک طرح حق بیمه 30 دلار برای یک ماه هزینه دارد. اگر اشتراک سالانه بخرید، به ترتیب 120 و 240 دلار هزینه دارد.

امکانات

فلوئنتو "یوتیوب برای زبان‌آموزان" نامیده می‌شود. این بانکی از ویدئوها به زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی (همراه با بسیاری از زبان‌های مختلف دیگر)، با گزینه‌ای برای روشن کردن زیرنویس‌های اضافی به زبان خودتان است. اگر یک کلمه انگلیسی را متوجه نمی‌شوید، می‌توانید روی آن قرار بگیرید و یک تعریف ظاهر می‌شود. می‌توانید هرچند بار که نیاز دارید ویدیوها را به عقب برگردانید یا دوباره تماشا کنید. طیف گسترده‌ای از ویدیوها برای انتخاب وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را بر اساس دسته‌بندی، موضوع یا حتی کلمه‌ای که می‌خواهید یاد بگیرید جستجو کنید.

پس از تماشای ویدیو، آزمونی برای بررسی میزان درک شما وجود دارد که همراه با تکه‌های ویدیویی خاص خود است. کلمات جدیدی که یاد می‌گیرید به‌طور خودکار در یک ویژگی فلش کارت وارد می‌شوند تا بتوانید بعداً دوباره آن‌ها را به خاطر بسپارید.

متأسفانه، دوره انگلیسی Fluentu در حال حاضر فقط برای افراد بومی اسپانیایی، کره‌ای یا ژاپنی در دسترس است.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

فلوئنتو می‌تواند برای زبان‌آموزان متوسط تا متوسط انگلیسی که نیاز به توسعه دایره لغات خود دارند بسیار مفید باشد. برخی از افراد متوجه می‌شوند که واقعاً برای سبک یادگیری آن‌ها کار می‌کند، بنابراین قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد.

بااین‌حال، آن را در سمت گران است. پخش‌کننده استاندارد YouTube می‌تواند سرعت یک ویدیو را کاهش دهد و زیرنویس ارائه کند. ما همچنین نکات زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی با سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی داریم. اگر بودجه محدودی دارید، احتمالاً بهتر است روی مهارت‌هایی سرمایه‌گذاری کنید که یادگیری رایگان آن‌ها دشوارتر است، مانند تمرین صحبت کردن.


10.Hello English

وکب استارتر Hello-English-Learn-Englishقیمت
نسخه رایگان درس‌های بسیار مفیدی دارد، اما تبلیغات می‌تواند مخرب باشد. سه سطح عضویت وجود دارد. هزینه طرح پایه 1550 روپیه (حدود 21 دلار) برای سه ماه، طرح گواهی‌شده 2200 روپیه (30 دلار) برای سه ماه هزینه دارد و با پتانسیل کار در جهت گواهی معتبر همراه است، و طرح تجربی حدود 12000 روپیه (160 دلار) هزینه دارد. سه ماه و همراه با گواهینامه و آموزش چت تصویری زنده و مربی شخصی اختصاصی.

امکانات

Hello English قصد دارد تمام مهارت‌های اصلی یادگیری زبان ازجمله گوش دادن، نوشتن، خواندن، گرامر و حتی صحبت کردن را پوشش دهد. مانند Duolingo، این برنامه به‌خوبی شمارا متقاعد می‌کند که هرروز کمی روی زبان انگلیسی خود کارکنید. به شما «تکالیف» روزانه اختصاص داده می‌شود - درس‌های ویدیویی و صوتی برای تکمیل که مرتبط با سطح شما هستند. اگر تکالیف خود را کامل کنید، می‌توانید دروس جدید را باز کنید. همچنین تعدادی بازی یادگیری اعتیادآور و یک ویژگی برای تمرین انگلیسی با استفاده از موضوعات اخبار روز وجود دارد.

برخلاف سایر برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی، چندین فرصت برای ارتباط با انگلیسی‌زبانان وجود دارد. یک خط کمک 24 ساعته وجود دارد که به شما امکان می‌دهد هر سؤالی در مورد یادگیری زبان انگلیسی دارید بپرسید. همچنین می‌توانید برای چت تصویری با یک معلم زبان انگلیسی، یک‌بار هزینه بین 1 تا 140 دلار پرداخت کنید. همچنین تالارهای گفتگوی کاربران برای ارتباط با سایر زبان‌آموزان و تمرین پیام‌رسانی به زبان انگلیسی وجود دارد.

با Hello English، می‌توانید انگلیسی را از بیست‌وپنج زبان مادری مختلف یاد بگیرید. در بین دانشجویان کشورهای آسیایی، به‌ویژه هند، جایی که شرکت مستقر است، محبوبیت بیشتری دارد.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

Hello English برنامه خوبی برای تمرین تمام مهارت‌های زبانی شماست و اگر به زبان مادری شما موجود باشد ارزش دانلود را دارد. ممکن است به توضیحات واضح‌تری در مورد قواعد گرامری نیاز داشته باشید، بنابراین ارزش یافتن منبع دیگری برای آن را دارد. درس‌های چت ویدیویی Hello English می‌تواند به‌سرعت گران شود، بنابراین ممکن است لازم باشد گزینه‌های دیگری را نیز در نظر بگیرید.


11.Beelinguapp


قیمت

نسخه رایگان بسیار خوب است و برای اکثر مردم کار می‌کند. فراتر از آن، کمی پیچیده می‌شود. می‌توانید داستان‌های جداگانه را باقیمتی در حدود 1 دلار بخرید، می‌توانید با 1.99 دلار در ماه مشترک شوید تا قفل همه داستان‌ها را باز کنید، یا می‌توانید یک اشتراک مادام‌العمر برای مشاهده همه داستان‌ها باقیمت 24.99 دلار خریداری کنید.

امکانات

شایان‌ذکر است که Beelinguapp در حال حاضر تنها به دوازده زبان اسپانیایی، آلمانی، پرتغالی، کره‌ای، فرانسوی، هندی، روسی، ترکی، چینی، عربی، ایتالیایی، ژاپنی و انگلیسی در دسترس است.

Beelinguapp مجموعه‌ای از داستان‌های رایگان است که می‌توانید آن‌ها را به زبان انگلیسی بخوانید و ترجمه‌های آن به زبان مادری‌تان در همان زمان نشان داده می‌شود. همان‌طور که در مقاله خود در مورد چگونگی حفظ لغات جدید بحث کردیم، خواندن یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن واژگان انگلیسی است! همه متون دارای ویژگی صوتی هستند، بنابراین می‌توانید کلمات انگلیسی مجاز را بشنوید. شما همچنین می‌توانید از آن به‌عنوان یک برنامه کتاب صوتی، بدون خواندن داستان استفاده کنید.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

Beelinguapp یک برنامه یادگیری جدید با رشد سریع است که برای زبان‌آموزان انگلیسی در تمام مراحل عالی است تا بر روی مهارت‌های شنیداری و خواندن خود کار کنند. این به شما در تمرین نوشتن یا صحبت کردن کمک نمی‌کند، اما یک ابزار مفید و رایگان است که در مجموعه خود دارید.


12.Udemy


قیمت

صدها دوره ارائه می‌شود و قیمت‌ها متفاوت است. بسته به تعداد منابعی که در آن گنجانده‌شده است، انتظار داشته باشید که بین 20 تا 200 دلار برای یک دوره بررسی‌شده بپردازید.

امکانات

Udemy کاتالوگ وسیعی از دوره‌های آنلاین است که برای کاربران طراحی‌شده است تا مهارت‌های جدید را کسب کنند. این فقط برای یادگیری زبان نیست: شما می‌توانید همه‌چیز را از کد نویسی HTML گرفته تا عکاسی و نحوه صحبت با ارواح یاد بگیرید. دوره‌های مختلف انگلیسی بسیاری وجود دارد و هرکدام با تمرکز و نقاط قوت منحصربه‌فرد خود همراه هستند. آن‌ها بیشتر از درس‌های ویدیویی از پیش ضبط‌شده و تمرین‌های همراه تشکیل‌شده‌اند که می‌توان آن‌ها را بارگیری کرد و در تلفن یا رایانه استفاده کرد. دوره‌ها بررسی می‌شوند، بنابراین می‌توانید ببینید کدام‌یک برای سایر کاربران مفیدتر بوده است.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

اگر می‌دانید که می‌خواهید روی چه جنبه‌ای از زبان انگلیسی کارکنید، Udemy می‌تواند به شما کمک کند روی آن‌ها تمرکز کنید. دوره‌های خاصی برای کامل کردن گرامر، دوره‌های دیگر برای یادگیری واژگان تجاری و دوره‌های دیگر برای تمرین املا و علائم نگارشی شما وجود دارد. بااین‌حال، بدون معلمی که شمارا در دوره‌ها راهنمایی کند، ممکن است متوجه نشوید که کجا اشتباه می‌کنید. زمانی که در کنار تمرین صحبت کردن بیشتر مورداستفاده قرار گیرد، یک منبع عالی است.


13.Grammarly


قیمت

نسخه اصلی رایگان است و اکثر کاربران آن را کافی می‌دانند. Grammarly Premium برای یک ماه 29.95 دلار، برای سه ماه 59.95 دلار یا برای یک سال 139.95 دلار هزینه دارد.

امکانات

اگر شما یک زبان‌آموز ESL متوسط تا پیشرفته هستید، ممکن است در نقطه‌ای باشید که از تلفن خود برای نوشتن به زبان انگلیسی زیاد استفاده می‌کنید. شاید شما در حال ارسال پیام به دوستانتان، توییت کردن یا نوشتن ایمیل‌های کاری به زبان انگلیسی هستید. Grammarly ابزاری است که به‌طور خودکار اشتباهات املایی و گرامری شمارا تصحیح می‌کند، صرف‌نظر از اینکه از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید. این ابزار از هوش مصنوعی استفاده می‌کند، بنابراین همیشه آن را درست نمی‌کند، اما می‌تواند به جلوگیری از خطاهای شرم‌آور کمک کند.

آیا می‌خواهید مهارت‌های گرامر خود را تقویت کنید؟ بررسی کنید زمان گذشته ساده در انگلیسی چیست؟

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

این ابزاری برای دانش‌آموزانی است که به‌اندازه کافی انگلیسی را مطالعه کرده‌اند تا از آن در مکالمه معمولی استفاده کنند. حتی برخی از انگلیسی‌زبانان بومی از Grammarly فقط برای بررسی مجدد املای خود استفاده می‌کنند. این به مهارت‌های گوش دادن، صحبت کردن یا خواندن کمکی نمی‌کند، اما ممکن است اشتباهات دستور زبانی را که اغلب مرتکب می‌شوید برجسته کند.


14.Tandem

tandem-mobile-app وکب استارتر دوره آموزش زبان انگلیسیبرنامه موبایل پشت سر هم
قیمت

دانلود Tandem رایگان است و اکثر کاربران این نسخه را به‌خوبی پاسخگوی نیازهایشان می‌دانند. بااین‌حال، تعدادی ارتقا در دسترس است. اگر در خواندن پیام‌ها مشکل‌دارید، می‌توانید ترجمه پیام نامحدود را با 2.99 دلار دریافت کنید. Tandem Pro برای یک ماه 6.99 دلار، برای شش ماه 21.99 دلار یا برای یک سال 34.99 دلار هزینه دارد. همچنین می‌توانید دوره‌های ویدیویی را با معلمان خصوصی از طریق پشت سر هم باقیمت‌های مختلف رزرو کنید.

امکانات

Tandem یکی از بسیاری از برنامه‌های تبادل زبان است - احتمالاً محبوب‌ترین برنامه در دنیای غرب است. مفهوم ساده است: زبان‌آموزان ESL را با انگلیسی‌زبانان مسلط که در تلاش هستند زبان مادری زبان‌آموز ESL را یاد بگیرند، متصل می‌کند. ایده این است که شما و شریک انگلیسی‌زبانتان مهارت‌های زبانی را باهم عوض کنید. نیمی از زمان را به زبان مادری خود و نیمی از آن را به زبان انگلیسی به پیام‌رسانی اختصاص می‌دهید تا هر دو طرف بتوانند به‌صورت رایگان تمرین کنند. می‌توانید پیامک ارسال کنید، پیام‌های صوتی بفرستید یا حتی چت تصویری کنید (اگر به دوست جدید خود اعتماد دارید!)

Tandem Pro به کاربران این امکان را می‌دهد تا با اعضای یک شهر خاص یا شهر خود ارتباط برقرار کنند تا بتوانند شخصاً ملاقات کنند و تبلیغات را از پلتفرم حذف کنند. بااین‌حال، مزیت اصلی Tandem Pro در پشتیبانی از این ابزار آموزشی مفید و رایگان است.

Tandem همچنین اخیراً یک ویژگی برای برقراری ارتباط با معلم زبان از طریق برنامه برای جلسات بین بیست دقیقه تا یک ساعت ارائه کرده است.

چه زمانی از آن استفاده کنید؟

Tandem به شما در تعامل با انگلیسی‌زبانان مسلط تمرین می‌کند. می‌توانید مهارت‌های زبانی خود را با افراد واقعی بدون خروج از خانه یا صرف هزینه امتحان کنید! برای دانش‌آموزان سطح متوسط به‌شدت توصیه می‌شود که همه‌چیزهایی را که آموخته‌اند تقویت کنند. سازمان‌دهی تبادل زبان از طریق Tandem در ابتدا می‌تواند دشوار باشد، اما قطعاً ارزش آن را دارد.

آیا تبادل زبان خود را ناکارآمد می‌دانید، اما می‌خواهید با یک انگلیسی مسلط صحبت کنید؟ با یک معلم انگلیسی Preply یک ساعت رزرو کنید تا دقیقاً بر روی مهارت‌های موردنیاز خود تمرکز کنید.

علاقه‌مند به یادگیری بیشتر در مورد برنامه‌های تبادل زبان هستید؟ مقاله ما را در مورد 10 بهترین برنامه و وب‌سایت تبادل زبان در سال 2022 بررسی کنید.


15.The British Council Learn English Grammar


قیمت

رایگان - هزینه آن توسط تبلیغات بسیاری در برنامه پرداخت می‌شود.

امکانات

این برنامه محبوب فقط به آموزش گرامر انگلیسی اختصاص دارد. کاربران می‌توانند از مباحث سطوح مبتدی، ابتدایی، متوسط و پیشرفته، با هر مرحله شامل 12 موضوع گرامری، کار کنند. بیش از 1000 نمونه سؤال برای کمک به تمرین شما وجود دارد، بنابراین ارزش زمان سرمایه‌گذاری شمارا دارد.

اگرچه از شورای بریتانیا است، یک نسخه آمریکایی نیز وجود دارد.

جایی که در برنامه شما برای یادگیری زبان انگلیسی قرار می‌گیرد

این برنامه هیچ ادعایی ندارد جز دستور زبان انگلیسی چیز دیگری به شما یاد می‌دهد. برای یادگیری بسیاری از مهارت‌های ضروری دیگر به منابع دیگری نیاز دارید، اما به‌عنوان یک دوره رایگان در مورد ساختار بسیار گیج‌کننده انگلیسی، ارزش استفاده از آن را دارد.

نحوه یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن ها
برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی به بی‌اثر بودن شهرت دارند. همه ما کسی را ملاقات کرده‌ایم که ماه‌ها روزانه بازی‌های زبانی انجام می‌دهد، اما هنوز به‌سختی می‌تواند یک کلمه صحبت کند! راه‌هایی برای جلوگیری از این تله وجود دارد.

دانش‌آموزان موفق یک برنامه مطالعه ایجاد می‌کنند که به آن‌ها کمک می‌کند تا تمام مهارت‌های زبان انگلیسی موردنیاز خود را تمرین کنند. برنامه‌ها قطعاً می‌توانند بخشی از این باشند. در اینجا نحوه …

برنامه‌ها را ترکیب کنید (و سایر روش‌ها، در صورت امکان!)
هیچ برنامه‌ای (هنوز) وجود ندارد که تمام مهارت‌های زبانی را به‌طور کامل آموزش دهد. هرکدام نقاط قوت و ضعفی دارند، و ممکن است بخواهید هنگام تلاش برای یادگیری یک زبان جدید، آن‌ها را باهم ترکیب کنید. سعی کنید زمان خود را بین برنامه‌هایی که مهارت‌های متفاوتی را توسعه می‌دهند متعادل کنید. به‌عنوان‌مثال، Memrise در یادگیری سریع واژگان جدید به شما کمک می‌کند، اما به شما کمک نمی‌کند آن کلمات را به جملات متصل کنید. برای آن، ممکن است به برنامه‌ای نیاز داشته باشید که بر توسعه مهارت‌های گرامر شما تمرکز کند، مانند برنامه The British Council Learn English Grammar App، یا برنامه‌ای که کلمات را درزمینه آن‌ها نشان می‌دهد، مانند Fluentu.

برنامه‌ها زمانی مؤثرتر هستند که با روش‌های دیگر یادگیری ترکیب شوند. اگر توانایی مالی دارید، یادگیری مبتنی بر اپلیکیشن خود را با کلاس‌های زبان، چه به‌صورت آنلاین با سرویسی مانند Preply یا در یک محیط کلاسی سنتی، ترکیب کنید. همان‌طور که جان فاثرینگهام، خالق languagemastery.com می‌گوید: «برنامه‌های زبان مکملی عالی برای یک رژیم غذایی متعادل زبان هستند... اما نباید برنامه اصلی باشند».


روی مناطقی که بیشتر درگیر آن هستید تمرکز کنید
برنامه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. با تقسیم زمان مطالعه خود بین همه آن‌ها، خود را غرق نکنید. یک یا دو مهارت انگلیسی را که با آن مشکل‌دارید انتخاب کنید و برنامه‌هایی را دانلود کنید که برای توسعه آن‌ها طراحی‌شده‌اند. برای مثال، اگر واقعاً به تمرین صحبت کردن نیاز دارید، از Busuu یا Mondly استفاده کنید. اگر به دنبال کمک برای نوشتن انگلیسی درزمینهٔ پیامک هستید، Tandem و Grammarly را امتحان کنید.

قانون طلایی: اولویت دادن به تمرین صحبت کردن
به‌عنوان یک قاعده کلی، بسیاری از برنامه‌های یادگیری انگلیسی می‌توانند واژگان، مهارت‌های خواندن و املای شمارا به‌راحتی بالا ببرند. برخی از آن‌ها حتی برای توسعه درک شما از گرامر مفید هستند. اما بدون تمرین مناسب در مکالمه با یک انگلیسی‌زبان، این خطر را دارید که هرگز یاد نگیرید که مهارت‌های جدید را باهم ترسیم کنید.

اگر می‌خواهید انگلیسی صحبت کنید، هیچ جایگزینی برای تمرین صحبت کردن با یک انگلیسی مسلط وجود ندارد. خوشبختانه، اپلیکیشن Preply یافتن فرصت‌های تمرین را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

حتی با چند ساعت تمرین صحبت کردن با یک معلم در هفته، از سرعت پیشرفت خود شگفت‌زده خواهید شد. سعی کنید
Preply را برای معلمی که با نیازهای شما مطابقت دارد جستجو کنید، و می‌توانید اولین درس خود را امروز بعدازظهر بخوانید!


دانلود این پست