آموزش زبان سطح یک

آموزش زبان مبتدی

از {{model.count}}
1,990,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
{{ (10 > model.stock) ? " تنها " + model.stock + " ظرفیت باقی مانده است" : '' }}
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

 دوره آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته وکب استارتر بعد از 180 روز با شما کاری می کند که به راحتی انگلیسی حرف زدن دیگران را متوجه شوید و بتوانید حرف بزنید.


چه چیزهایی از شرکت در این دوره نصیب شما می شود؟


 • بهترین روش آموزش زبان انگلیسی که توسط خود من طراحی شده
 • روش آموزشی ساده و قابل فهم و به روز که برای یک بچه ۷ ساله هم قابل درک است
 •  دوری از روش‌های پرهزینه قدیمی و کتاب های حوصله سر بر و حتی ترسناک زبان انگلیسی
 • صرفه جویی در هزینه های آموزش زبان
 •  هزینه ای که من  بابت یادگیری زبان انگلیسی پرداخت کرده اند بیش از چند صد میلیون تومان است ولی شما با قیمتی بسیار کمتر از آن می توانید مسیری که من رفتم را طی کنید
 • پشتیبانی کامل من تا انتهای دوره
 • بعد از  پایان دوره ها شما دسترسی به تمامی منابع آموزشی رایگان انگلیسی در تمامی حوزه ها را خواهید داشت با یک جستجوی ساده می توانید پاسخ هر چیزی را پیدا کنید.
 •  لذت ارتباط برقرار کردن با مردم تمام دنیا چرا زبان انگلیسی زبان مشترک تمام دنیاست
 • لذت سفر کردن به تمامی کشورها و تجربه های جدید
 • بعد از پایان دوره آمادگی لازم برای مهاجرت تدریس و  حتی کار در کشورهای خارجی را کسب میکنید.


 آموزش های دوره های من کاملا به صورت دانلودی هستند یعنی بلافاصله پس از اینکه هزینه را پرداخت کردید می توانید آموزش ها را شروع کنید. آموزش ها بر روی تمامی سیستم ها از قبیل موبایل، تبلت، کامپیوتر، مانیتور خودرو قابل استفاده هستن.


 رایج ترین سوالات زبان آموزان چه سوالاتی است؟


من حتی الفبای زبان رو هم بلد نیستم!

سطح یک دوره آنقدر ساده و با زبان فارسی آماده شده که، برای کسی که حتی الفبای زبان انگلیسی رو بلد نیست و اسم خودشو نمیتونه بنویسه، راه چاره داره!


هرچی میخونم دو روز بعد یادم میره!

 دقیقا مشکل اینجاست که تو داری زبان رو میخونی. زبان اصلا خوندنی نیست! من توی مسیری که خودم طراحی کردم برای آموزش زبان انگلیسی، زبان رو باهات زندگی می کنم یا بهتر بگم آموزش بهت میدم که با زبان زندگی کنی نه اینکه زبان بخونی! یعنی بعد از چند ماه گذشتن از دوره، تو انگلیسی فکر می کنی، انگلیسی میشنوی، انگلیسی میبینی و مهم تر از همه عاشق تمام چیزهایی میشی که مربوط به انگلیسی هستند. فیلم های انگلیسی، موسیقی های انگلیسی، سریال های انگلیسی و کتاب های انگلیسی.


 تصور کن هر فیلمی که انگلیسی باشه رو متوجه میشی و میتونی در لحظه برای آدم های اطرافت ترجمه کنی! اگه یکی ازت پرسید I don't like itیعنی چی؟ سریع بهش میگی معنیش میشه "خوشم ازش نمیاد" و آنجاست که بقیه میگن wow  تو کی زبان یاد گرفتی؟ از کجا؟ معلمت کی بوده؟ و اون اموقعست که منو بهشون معرفی می کنی و شماره منو بهشون میدی و آدرس سایت رو در اختیارشون قرار میدی. اونا تازه میخوان بیان زبان یاد بگیرن و تو داری کارهای مهاجرتت را انجام میدی. حساب کن چه سودی کردی!!! خجالت میکشم حرف بزنم!

 خجالت کشیدن یعنی نداشتن اعتماد به نفس! به مدت یک سال، بیست سال از بچگی داری زبان کار می کنی ولی میترسی دوتا جمله ساده رو تحویل طرف مقابلت بدی! خیلی احساس بدیه نه؟

 توی دوره آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته وکب استارتر که چهارتا سطح داره اونقدر باهات تکرار و تمرین می کنم که انگلیسی حرف زدنت غیر ارادی بشه. هرکی هرچی گفت فلبداهه و فوری جوابشو بدی! اصلاً فرصتی برای خجالت کشیدن و به این فکر کنی که چه جمله ای باید به کار ببرم نداری! همون لحظه ناخودآگاه جوابشو میدی تموم شد و رفت!


من کلمه های زیادی بلد نیستم!

 تصور کن داری حرف میزنی و یهو معادل یک کلمه رو نمیتونی به انگلیسی به ذهنت بیاری و هی تو ذهنت می پرسی خدایا تهدید کردن به انگلیسی چی می شد؟ این رو نگاه می کنی اون ورو نگاه میکنی و مدام داری میگی عه! عه! عه! طرف مقابل هم همین جوری داره نگات میکنه و منتظره ببینه تو چی میخوای بگی! شاید پیش خودش فکر کنه که اصلا زبان انگلیسی بلد نیستی! خیلی بده آدم تو اینجور شرایطی قرار بگیره! من در مسیر یادگیری زبان انگلیسی مخصوص به خودم یه چیز خیلی مهم رو بهت یاد میدم! نقش کلمه ها و عبارت ها در جمله!!! با دونستن همین یه دونه نکته میتونی کلی کلمه هم خانواده پیدا کنی و توی جمله به کار ببری و بهت قول میدم که از نظر دامنه لغات و واژگان هیچ کمبودی نداشته باشی! مطمئن باش تو دوره برات کم نذاشتم! یعنی یه جورایی تبدیل میشه به فرهنگ لغت زنده که هر کلمه ای را که ازت پرسیدن سریع معنیشو  تحویل بدی و همه میگن بابا دمت گرم تو دیگه کی هستی!!!حالا فکرشو بکن چقدر ترسناکه اینکه کلی درس بخونی آخرش نمره قبولی نگیری!!!

فکر کن یک کلمه هم برای امتحان زبان نخوندی ولی میری و ۲۰ میشی! فکر میکنی احتمالش هست؟ بله! من کسی هستم که هیچ وقت توی مدرسه و دانشگاه لای کتاب زبان رو هم باز نمی کردم ولی نمرم همیشه کامل بود! چرا؟ چون من قبلا تمام چیزهایی که استاد میخواست بگه رو یاد گرفته بودم. اینقدر خوب بلد بودم که به همکلاسیام آموزش میدادم. حالا میخوام تمامش رو بهت آموزش بدم که تو بدون اینکه زبان بخونی نمره زبانت 20 بشه.


کلی زبان بخونی و نتونی وقتی با یک خارجی رودررو میشی جمله درست حسابی بهش بگی یا مثلا بخوای خارج از کشور زندگی کنی، کار کنی، یا اصلا نه یه مسافرت چند روزه به خارج از کشور بری و بخوای به یک فروشنده بگی ببخشید آقا تا کی باز هستین؟ آدم واقعا خجالت میکشه! اگه نمیتونی این جمله رو که به انگلیسی بگی باید یه فکری به حال خودت بکنی! واقعا اوضاع خیلی خیته! ولی نترس مسیری که قراره با من همراه باشی هیچ کدوم از این ترس ها رو برات نداره! من قراره که بهترین و کاربردی ترین روش آموزش زبان انگلیسی رو در اختیارت قرار بدم. و اینقدر سریع جواب میده که در عرض ۳ یا ۴ ماه هر جمله ای رو که بخوای میتونی بسازی به انگلیسی!با نکته های تلفظی که من بهت یاد میدم طوری حرف میزنی هرکی نشناسه بگه طرف تو ناف آمریکا بزرگ شده!!آموزش های مربوط به زبان انگلیسی که در فضای مجازی هستن، آنقدر زیاد و فراوانن که اگه تا آخر عمر بشینی آموزش ببینی تموم نمیشن! ولی به نظر خودت آیا به تمامی اون چیزا نیاز داری؟  قطعا خیر!!!  ببین من توی این دوره فقط چیزی رو بهت میگم که بهش نیاز داری!

.I'll give you what you need


من می خوام مسیری رو بهت نشون بدم که خودم این مسیرو اومدم و هزاران نفر قبل از تو را در طول این مسیر راهنمایی کردم. که نظرات و نتایج شون هم توی سایت و شبکه های اجتماعیمون هست!


یکی به لطف این مسیر مهاجرت کرده و الان داره تو کانادا و آمریکا و استرالیا زندگی می کنه! یکی خیلی راحت تونسته توی معتبرترین دانشگاه های دنیا بورسیه بشه! یکی شغل پیدا کرده! یکی هم فقط در کشورهای مختلف میگرده و از برقراری ارتباط با تمام مردم دنیا لذت میبره! همه اینا فقط و فقط به لطف وجود یک چیزه! مسیری که قرار ه تو این دوره تو رو همراهی کنم. فقط کافیه به من اعتماد کنی و ایمان داشته باشیی به تمام چیزی که بهت میگم عمل کنی!


کلمه زیاد بلدم ولی نمیتونم حرف بزنم؟!

یه وقتایی هم هست که هزار تا جمله و کلمه و اصطلاح حفظ کردی ولی نمیتونی در کنار هم قرار بدی و جمله های تازه و ترکیبی بسازی! انصافاً خیلی تو ذوق آدم میخوره. طرف رفته دیکشنری حفظ کرده کتاب ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژه و Essential words حفظ کردهT اتاقش تا سقف پر از کتاب زبانه. کلی پول کلاس زبان داده میلیونها تومان پول معلم خصوصی داده و آخرش هیچی که هیچی! دو تا جمله رو نمیتونه بزار کنار هم! من در مسیر آموزشم فکر همه اینا رو کردم! اساس روش من اینه که ساده و قابل فهم بهت بگم طوری که بچه ۷ ساله بتونه بفهمه چی دارم. میگم مهمتر از اون چیزی که به دردت میخوره و به کارت میاد رو بهت میدم. چیزی که بتونی باهاش مکالمه کنی! بتونی بفهمی حرفای بقیه رو! بتونی از روی یک متن انگلیسی بخونی بدون اینکه  تِ تِ پِ تِ کنی! بدون اینکه اشتباه تلفظی داشته باشی. متن رو تا آخرش روان و سلیس بخونیی!


 علاوه بر این، یکم که از کلاسامون بگذره من تورو با مفهوم ساختار و parts of speech آشنا می کنم.  یعنی نقش کلمات در جمله! به نظر من اگر این دوتا مورد رو خوب یاد بگیری زبان برات مثل آب خوردن میشه.


 من وقتی می خواهم یک متن بنویسم، نمی توانم!

طرف کلی لغت بلده! کلی اصطلاح بلده ولی نمیتونه دوتا جمله رو بدون غلط املایی بنویسه! توی دوره های دسته بندی شده وکب استارتر که چهار سطح هستن، اونقدر متن های طولانی و پر کلمه باهات کار می کنم که محال باشه غلط املایی داشته باشی.


 چرا بعضی کلمات شیوه نوشتن و تلفظ متفاوتی دارند؟

 یکی دیگر از سوال های زبان آموز های من اینه: در بعضی کلمات نوشتن یه جوره و یه جوری دیگه تلفظ میشه! مثلا know  نوشته میشه چرا k  خونده نمیشه؟ من همه اینا رو هم باهات کار می کنم تو دوره و بعد از این که اینو یاد گرفتی تویی که میری برای بقیه توضیح میدی که چرا اینجوریه! برای بقیه تدریس می کنی! دیگه چی میخوای؟


چرا باید برای این دوره ها هزینه کنم؟

اگه بخوای با کلاس زبان و معلم خصوصی، زبان انگلیسی رو یاد بگیری شاید ۱۰ تا ۲۰ برابر این دوره باید هزینه کنی. به جرئت میتونم بگم این دوره ها بهترین دوره های زبان آموزش زبان انگلیسی برای ایرانی هاست.


من اونقدری از این دوره مطمئنم که حاضر شدم براش ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط بذارم.  یعنی اگر دوره را تا آخر با من اومدی و به تمامی چیزهایی که بهت گفتم عمل کردی و نتونستی انگلیسی حرف بزنی، تمام هزینه را بدون قید و شرط بهت پس میدم.


برای اینکه مطمئن بشی نظرات مشتریان رو حتما ببین!


 چرا قیمت این دوره مناسب است؟

 چیزی که شما در این دوره یاد میگیرید، آنقدر ارزشمند است که غیر قابل قیمت گذاری است. ولی اگر بخواهیم بر روی آن ارزش گذاری کنیم قطعاً بیش از چند صد میلیون تومان می ارزد و از آنجایی که من تا زمانی که مطمئن نباشم یک دوره آموزشی حداقل چند صد میلیون تومان ارزش ایجاد می کند، بر روی آن قیمت نمی گذارم.


به علاوه با یک حساب سرانگشتی متوجه می شوید هزینه ای که بابت این دوره ها می‌پردازید، در مقایسه با سایر هزینه هایی که شما بابت آموزش کرده اید بسیار ناچیز است و من عمدا قیمت آن را پایین گذاشته ام تا تمام هم وطنان بتوانند از آن استفاده کنند.


به علاوه شما تا الان ۵ جلسه اول این دوره را کاملا رایگان دریافت کرده اید. اگر آموزش های این پنج جلسه تا الآن برای شما مفید و تاثیرگذار بوده‌اند، مطمئن باشید تمام جلسات خیلی بیشتر برای شما موثر هستند. علاوه بر این 5 جلسه ما در شبکه های اجتماعیمان آموزش های رایگان فراوانی را قرار داده ایم که از لینک زیر می توانید آموزش ها را ببینید.

https://zil.ink/social_vocabstarter

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...