کتاب صوتی"انگلیسی برای تنبل ها"

به همراه نسخه الکترونیکی کتاب "انگلیسی برای تنبل ها"

از {{model.count}}
49,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با استفاده از فایل صوتی در گوشی یا ضبط ماشین خودتون از مطالب کتاب بدون نیاز به داشتن نسخه متنی کتاب استفاده کنین...!دوستانی که کتاب صوتی رو تهیه کردن نیازی نیست که خود کتاب رو خریداری کنن چون که به عنوان هدیه به شما داده میشه.پیروز باشین...!

یادگیری لغات یکی از مهم‌ترین ارکان یادگیری زبان انگلیسی

یکی از خواسته ‌های هر زبان آموز این است که بتواند لغات بیشماری را بداند و به حافظه بسپارد و با صرف کمترین زمان و انرژی  و هزینه بیشترین نتیجه را بگیرد. علاوه بر این دامنه لغات زیاد در زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین، شاید هم مهم‌ترین عامل برای لذت بردن از توانایی درک معنی و مفهوم جملات زبان انگلیسی هنگام صحبت کردن و گوش دادن است.

اهمیت لغات انگلیسی در مکالمه

بسیاری از افراد فقط به خاطر دانستن معنی لغات زبان انگلیسی و شیوه کاربرد آن در جمله، به راحتی به زبان انگلیسی با دیگران ارتباط برقرار کرده و معنی و منظور خود را میرسانند و با این کار بسیار مورد توجه و تحسین اطرافیان قرار میگیرند.

فراموشی عذاب آور لغات انگلیسی

ترس از فراموش کردن واژه ها هم یکی از بزرگترین چالش ها در یادگیری زبان انگلیسی است، به ویژه اگر قرار بر برگزاری یک امتحان باشد! آن وقت است که دیگر باید فاتحه امتحان را بخوانید، چرا که اگر این ترس تا جلسه امتحان همراه شما باشد، واقعاً شرایط برای شما بسیار سخت است که بتوانید پیروز از سر جلسه بیرون بیایید.

کتاب صوتی انگلیسی برای تنبل ها

کتابی که پیش روی شماست، کار را برای شما بسیار آسان کرده، با استفاده از آموزش های موجود در این کتاب دیگر هیچ ترسی از فراموشی لغات زبان انگلیسی نخواهید داشت چرا که با صرف کمترین زمان و انرژِی میتوانید دامنه لغات خود را به شیوه ای کاملاً تازه و بینظیر به خاطر بسپارید، بدون اینکه هیچ هزینه اضافی بپردازید.

بعد از استفاده از آموزش های موجود در این کتاب، لذت زبان انگلیسی را با صرف حداقل زمان و انرژی خواهید چشید و بدون شک انگیزه شما چندین برابر خواهد شد و به خواسته خود که کاربرد و یادگیری زبان انگلیسی در زندگیتان است، خواهید رسید و باعث حیرت دیگران خواهید شد که چگونه در این مدت زمان کم پیشرفتی تا این حد بزرگ داشته اید؟!

شاید بتوان گفت مشکلی که همه زبان آموزان در زبان انگلیسی با آن دست و پنجه نرم میکنند، این است که نمیتوانند در مدت زمانی کوتاه، تعداد لغات زیادی را به حافظه بسپارند. بسیار اتفاق میفتد که زبان آموزان چندین ساعت یا چندین روز را صرف حفظ کردن لغات میکنند و دو روز بعد تمام آنچه را که خوانده اند فراموش میکنند، اصلاً انگار نه انگار که مدت زمانی را صرف یادگیری کرده اند؟!

سؤالی که مطرح است، این است که چه راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

خیلی ها فکر میکنند که باید تلاششان را چند برابر کنند و وقت و هزینه زیادی را بپردازند که شاید بیشتر و بهتر زبان انگلیسی را یاد بگیرند و در نهایت هم خود را به زحمت و تلاش فراوان می اندازند و بیشتر تلاش میکنند. متأسفانه بسیاری از مدرسین زبان فقط تمرکزشان را بر روی تلاش بیشتر زبان آموزان در یادگیری زبان انگلیسی میگذارند و تأکید دارند که باید با تکرار طوطی وار لغات را یاد بگیرند، ولی باید گفت که این کار فقط باعث از بین رفتن انگیزه زبان آموزان میشود، چرا که تکرار طوطی وار فقط در نهایت باعث خستگی میشود!

بعضاً پیش می آید که زبان آموزان با عوض کردن معلم و آموزشگاه خود به دنبال یافتن راهی بهتر و کارآمدتر هستند ولی باز هم نتیجه ای که میخواهند را به دست نمی آورند، چرا که اکثر مدرسین با همان شیوه قدیمی و سنتی به دنبال فروکردن مطالب زبان انگلیسی در ذهن زبان آموزان هستند.

مشاهده این وضعیت در تمام دورانی که مشغول مطالعه و تحقیق درباره زبان انگلیسی بودم، مدرکی است که شیوه های قدیمی و سنتی یادگیری زبان انگلیسی کم بازده ترین روش ها برای یادگیری در بین زبان آموزان هستند که با این وجود بسیاری کماکان در حال استفاده از آن روش ها در یادگیری زبان انگلیسی هستند!

ولی راه حل قطعی که هست:

کتاب "انگلیسی برای تنبل ها" برای آن گروه از افراد طراحی شده که امکان صرف هزینه و زمان و انرژی فراوان برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارند و احساس میکنند که یادگیری زبان انگلیسی بسیار سخت و طاقت فرساست. این کتاب بدون شک باعث میشود که دیدگاه شما 180 درجه تغییر کند چرا که دیگر خبری از تکرار کردن های خسته کننده و بی حاصل نیست و با استفاده از جدیدترین متدها و همچنین با استفاده از ظرفیت های پنهان ذهن شما زبان آموزان عزیز که از آن ها  بی خبر هستید، قرار است که زبان انگلیسی برای شما به راحتی آب خوردن باشد و دیگر از مشکلاتی که قبلاً با آن سروکار داشتید خبری نیست. بعد از استفاده از این محصول از نتایجی که به دست خواهید آورد شگفت زده خواهید شد و خواهید خندید از اینکه مطالب چقدر زیاد ماندگاری دارند...!

امیدوارم که قدر مطالب ارزشمند این کتاب را بدانید و از آن ها بیشترین استفاده را ببرید...!

اگر به هر دلیل به نتایجی که گفته شده از این کتاب در زبان انگلیسی نرسیدید، تمام هزینه­ پرداخت شده به شما بدون قید و شرط بازگردانده خواهد شد. از این بابت جایی برای نگرانی نیست، چون که اطمینان داشته باشید این محصول بسیار دقیق طراحی شده تا به بهترین نحو مورد استفاده شما قرار بگیرد و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

از آنجایی که همیشه به دنبال این هستیم که محصولاتی را در حوزه زبان انگلیسی تولید کنیم تا مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد ارزش محصولات را در بالاترین حالت ممکن قرار میدهیم و قطعاً ارزش این محصول چندین برابر قیمتی است که پرداخت میکنید. در ازای قیمتی که پرداخت میکنید انچه به دست میاورید بسیار ارزشمند تر است چراکه در زمان  و انرژی و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.


به احتمال زیاد به آموزشگاه های مختلفی رفته اید و یا لااقل هزینه هایی را بابت آموزش زبان انگلیسی پرداخته اید یا کسانی را میبینید که چنین میکنند و  میبینید قیمت این محصول در مقایسه با تمام آن ولخرجی هایی که کرده اید بسیار ارزان است چرا که میخواهیم دردسترس همه زبان آموزان باشد تا از آن استفاده کنند و به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

مطالبی که تاکنون از آموزش های ما در زبان انگلیسی یادگرفته اید مهر تأییدی است به کارآمدی روش ما در یادگیری زبان انگلیسی پس همین الآن کتاب را دانلود کنید...!


فرمت
پادکست + pdf

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
هدیه رایگان
کتاب رایگان گرامر برای تنبل ها