سیاست های بازگشت محصول

وکب استارتر با تمام وجود آماده خدمت رسانی به شما زبان آموزان عزیز است. از این رو همیشه به دنبال این هستیم که بهترین وبا کیفیت ترین محصولات آموزشی را برای شما عزیزان تولید و عرضه کنیم.

کتاب دیجیتال"انگلیسی برای تنبل ها" سیاست بازگشت پول ندارد.

دلیل این امر آن است که آموزش های موجود در این کتاب به همراه فایل صوتی همراه آن با بالاترین دقت و کیفیت تهیه وتنظیم شده است و هزینه آن در کمترین حالت ممکن قرار داده شده است تا در دسترس همه زبان آموزان باشد و بتوانند آن را تهیه کنند.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید،لطفا به info@vocabstarter.ir ایمیل بفرستید.

 دوره "استارت موزیک1" سیاست بازگشت پول ندارد.

دلیل این امر آن است که آموزش های موجود در این دوره با بالاترین دقت و کیفیت تهیه وتنظیم شده است و هزینه آن در کمترین حالت ممکن قرار داده شده است تا در دسترس همه زبان آموزان باشد و بتوانند آن را تهیه کنند.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید،لطفا به info@vocabstarter.ir ایمیل بفرستید.

دوره استارت اسپیچ سیاست بازگشت پول ندارد.

دلیل این امر آن است که آموزش های موجود در این دوره با بالاترین دقت و کیفیت تهیه وتنظیم شده است و  هدایا بسیاری به آن تعلق دارد. هزینه آن در کمترین حالت ممکن قرار داده شده است تا در دسترس همه زبان آموزان باشد و بتوانند آن را تهیه کنند.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید،لطفا به info@vocabstarter.ir ایمیل بفرستید.

اگر محصولی که خریداری کرده اید فیزیکی باشد، مثل کتاب های فیزیکی، CD  و DVD و یا لینک ها، برای این که فرآیند بازگشت پول شما آغاز شود، می بایست ابتدا محصول را به دست ما برسانید.

طبیعتاً محصولات دانلودی را نمی توانید به ما بازگردانید، ولی ما به شما اعتماد می کنیم و فرض را بر این می گذاریم که شما محصولات ما را به فروش یا عرضه مجدد نمی رسانید. و در صورتیکه با وجود بازگشت پول شما، شما هم چنان از محصولات استفاده کنید، در واقع از قانون مالکیت معنوی تخطی کرده اید ( به زبان ساده تر این کار دزدی محسوب می شود، که در شأن شما نیست) .


 

چگونه در خواست بازگشت پول کنیم؟

درخواست بازگشت پول خود را به ایمیل info@vocabstarter.ir ارسال کنید و لطفا فراموش نکنید که موضوع این ایمیل را "درخواست بازگشت پول" ذکر کنید؛ تا بتوانیم کار شما را سریع تر پیش ببریم.


اطلاعات مهم بازگشت پول:

 از زمان شروع فرآیند بازگشت پول ، امکان دارد تا 10 روزِ کاری زمان لازم باشد تا وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردد.

اغلب محصولات ما سیاست بازگشت پول ندارند. ولی به هر حال برای محصولات بالای 25 هزار تومان سیاست هفت روزه لغوِ خرید موجود است. اگر پیش از 7 روز  در خواست بازگشت پول داشتید به info@vocabstarter.ir ایمیل بزنید و در خواست بازگشت پول را مطرح کنید.


با گذشت 7 روز از خرید شما، ما متحمل هزینه نمی شویم ( به دلیل آموزش و خدماتی که ارائه می کنیم) و بنابرین امکان بازگشت پول وجود ندارد.

هم چنین کمک بزرگی به ما خواهد بود اگر دلیل درخواست برای بازگشت پولِ خود را برای ما بنویسید. البته این کار الزامی نیست، و از این اطلاعات برای فروختن محصول دیگری به شما استفاده نخواهیم کرد. ولی ما بازخوردهای شما را جدی می گیریم و نظر شما به ما کمک می کند محصولات و روند فروش خود را بهبود بخشیم. ما به دنبال جلب رضایت تمامی مشتریان خود هستیم.

افرادی که از سیاست بازگشت پول استفاده میکنند،دیگر نمیتوانند برای بار دوم از آن استفاده کنند.

سیاست بازگشت محصول فقط شامل افرادی میشود که بدون تخفیف و استفاده از هدایا، هر یک از محصولات سایت استفاده کرده اند. در صورت استفاده از تخفیف و یا کوپن و دریافت هدایا، شامل حال هیچ یک از محصولات نمیشود.


به علاوه فقط 70 درصد مبلغ پرداختی شما, در صورت داشتن شرایط به شما پس داده می‌شود.

این سیاست بازگشت پول در تاریخ 9/5/1399 به روزرسانی شد.